Služby

V čem mohu pomoci
360°
Google Street View

Virtuální prohlídky od Googlu. Dostaneme Vás na oči zákazníkům – prohlídka se objeví hned ve vyhledávání, na Google+ účtu, v mapách Google, na Vašich internetových stránkách i na Facebooku. O 40% vyšší míra prokliků.

Dozvědět se více
Digitální marketing
PPC, AdWords, Sklik kampaně

Základem každého online byznysu je digitální marketing. Čekejte na svého potencionálního i stávajícího zákazníka na jeho nákupní cestě od vnuknutí, hledání odpovědí, rozptýlení pochybností až po konečný nákup.

Dozvědět se více
Analytika a testování
Analytika, A/B testy, UX Design

Analytika a dobře zvládnutý marketingový průzkum je základem každé kampaně. Kdo neměří, netuší, kde má své slabé a silné stránky stránky, vyhazuje peníze oknem a neví proč. Tohle je prostě alfa omega a já Vám s tím pomůžu.

Dozvědět se více
Content marketing
SEO a obsahový marketing

SEO není a nikdy nebude mrtvé. Tvorba kvalitního obsahu bude vždy jednou z nejdůležitějších priorit každého webu. Vytvořím Vám kvalitní obsahový marketing a provedu analýzu klíčových slov.

Dozvědět se více
Brainstorming, cíle a vize
Marketingová strategie

Nahlédnu pod pokličku Vašeho byznysu. Provedu analýzu Vašich historických kroků a přijdu s nápady, jak Váš byznys posunout dále. To však lze jen díky úzké spolupráci a maximální důvěře z obou stran.

Dozvědět se více
Social media marketing a PR
Sociální média a Public relations

Pomohu Vám nastavit komunikační jazyk na sociálních sítích a marketingovou strategii. Budeme analyzovat Vašeho typického fanouška a jeho potřeby. Podíváme se na to, jak by firma měla komunikovat mimo sociální sítě.

Dozvědět se více
360°
Virtuální prohlídky

Interaktivní prohlídky v sobě zahrnují nejvyšší kvalitu na trhu, interaktivnost, vkládání informačních bodů, fotografií, pohybujících se objektů a neuvěřitelně snadnou navigaci. K dispozici i letecké záběry.

Dozvědět se více
Video
Produkce

Představte svoji firmu v moderním hávu a využijte možnosti prezentovat se za pomocí videa. Na výběr je buď klasické video nebo video animované. Přinášíme i možnost leteckých záběrů nebo rozhovorů.

Dozvědět se více
Grafický
Design

Grafický design by měl být jedním z nejdůležitějších bodů Vaší značky (brandu). Je nutné jej profesionálně vytvořit, dále kultivovat a rozvíjet do všech oblastí Vašeho byznysu. Měl by být jednotný a zároveň originální.

Dozvědět se více