Kdo jsem

Můj příběh

Krásný den Vám přeji,

vítám Vás na mých internetových stránkách Visual marketing and design. Mé jméno je MARTIN KOŤA a zabývám se marketingem a fotografováním. Působím rovněž jako tester mobilních aplikací a spolupracuji s firmami na pozicích jako projektový, produktový nebo marketingový manažer. Mě i mé služby si můžete kdykoliv najmout. Rád pomohu Vaší firmě k rozvoji, popřípadě rád obohatím Vaše portfolio nabízených služeb.

Mezi mé portfolio patří služby spojené s virtuální realitou – virtuální prohlídky od Googlu (Google Street View) nebo profesionální interaktivní virtuální prohlídky mé vlastní invence. Dále služby spojené s fotografováním – produktové focení pro E-shopy a weby. Grafické práce jako grafický design a UX design. A služby spojené s digitálním marketingem jako PPC kampaně, kvalitně nastavené SEO, Content marketing a Social media marketing.

Ukázky mé práce a reference naleznete v sekci Portfolio, dále pak na mých sociálních sítích, Blogu a zanedlouho mě budete moci sledovat i na mém osobním webu www.martinkota.com, kde se dočtete spoustu zajímavých věcí ze světa architektury, ekonomiky, mezinárodních vztahů, byznysu, nových technologiích a samozřejmě marketingu.

A co o spolupráci říkají mí klienti?

Výběr z referencí