Interaktivní virtuální prohlídky

Kvalita na prvním místě

Co Vám přináší interaktivní virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky si získali skvělé renomé napříč světem digitálního a vizuálního marketingu. Jsou skvělým nástrojem pro propagaci Vaší firmy, reprezentaci, ukázání firemní kultury a také jako skvělá pozvánka přímo k Vám. Doslova se jedná o marketingovou vizitku, která dovede Vaše zákazníky do Vaší kamenné prodejny a kde nakoupí. Virtuální prohlídky jsou rovněž rozšířením fotogalerií, které jsou jinak běžnou součástí každé internetové stránky.

Virtuální prohlídky jsou určeny všem odvětvím, kde je potřeba představit a prezentovat prostor kolem Vás. Můžete být firma s kamennou prodejnou, restaurace, hotel, wellness, aquapark, sportoviště, realitka, květinářství, škola, výzkumné centrum, showroom, obec, město, lázně, divadlo, muzeum, kulturní instituce, banka, kulturní památka, veletržní stánek, výrobní hala a všude si virtuální prohlídka najde své místo.

Mým cílem je však především dělat interaktivní virtuální prohlídky, které nejen že představí 360 stupňový svět kolem Vás, ale zároveň doplní prohlídku o interaktivní prvky jako jsou informační body, video, hudba, buttony s externími odkazy, animace, pohybující se předměty a osoby, kvízy a edukační materiály nebo napojení na rezervační systém, čímž virtuální prohlídka dostane zcela jiný rozměr.

Jako jediný v Česku vytvářím živé virtuální prohlídky (Live virtual tours), které umožňují vložit do prohlídky, pohybující se stroj, předmět nebo prezentující osobu. Díky tomu získá prohlídka na dynamice, wow efektu a umožní, aby jste svoji firmu prezentovali opravdu jedinečným způsobem. Příklad naleznete například na realizacích pro ABB nebo pro Muzeum Policie v Praze.

Souhrn všech funkcí interaktivních virtuálních prohlídek

Informační body

Vložte do virtuální prohlídky informační body k předmětům, produktům nebo přístrojům a vysvětlete návštěvníkům jejich funkci. Rovněž můžete v textových oknech popsat svoji činnost a pozvat k Vám zákazníky.

Video

Vložte poutavé video přímo do virtuální prohlídky, které vysvětlí lépe funkčnost daného systému, Vaši filozofii nebo PR video, které vyzdvihne Vaši společnost a Vaši činnost.

Hudba

Je skvělé procházet virtuální prohlídkou a zároveň se zaposlouchat do skvělé melodie, která prohlídku zpestří a zapojí více smyslů návštěvníka. Zakoupím Vám hudbu dle Vašeho přání.

Buttony a externí odkazy

Vložením buttonů a ikon do virtuální prohlídky je skvělý nápad, jak propojit prohlídku s Vaším dalším online marketingem, kampaněmi, rezervačním systémem a sociálními sítěmi.

Animace

Vložením animací do virtuální prohlídky například pomocí After Effects získáte skvělý wow efekt pro  každého diváka. A to se můžeme bavit třeba jen o hořícím krbu, který prohlídku obzvláštní.

Pohybující se předměty a osoby

Jako jediný v Česku vytvářím živé virtuální prohlídky (Live virtual tour), které umožňují vložit do prohlídky pohybující se stroj nebo mluvící osobu. Představte osobně svoji firmu.

Kvízy a edukační materiály

Miluji edukační formu virtuálních prohlídek. Zapojí více smyslů diváka a zároveň déle u virtuální prohlídky setrvají a častěji se i sdílí.

Rezervační systém

Používejte virtuální prohlídku jako součást Vašich rezervačních systémů kanceláří nebo stolů v restauracích. Uživatel bude vědět, co přesně si objednává a kde se to nachází.

 • Co vše v rámci spolupráce získáte?

  • HDR fotografie (High Dynamic Range)
  • HTML 5 formát
  • Responzivní design
  • Retušovací práce
  • 360° a 180° stupňů virtuální svět
  • 10+ profesionálních fotografií Vašeho byznysu nad rámec virtuální prohlídky
  • Konzultační marketingová činnost
  • Dlouhodobá spolupráce