Google Street View

Virtuální prohlídky od společnosti Google

Co vše Vám virtuální prohlídky od společnosti Google přináší

Virtuální prohlídky od společnosti Google, tedy Google Street View jsou velkým fenoménem na poli 3D virtuálních prohlídek a vizualizací jedinečných míst a prostorů. Díky postavení Googlu na poli digitálního marketingu máte jistotu, že tento typ virtuálních prohlídek, bude Vašim zákazníkům vždy na očích. Stačí jen jmenovat – Google+ účet, Vyhledávání Google, Mapy Google, Hotely Google, Facebooková stránka, webové stránky, QR kód, automatický e-mailový podpis a mnoho dalších míst.

Spotřebitelé při vyhledávání firem ve 44 % případů využívají mapové služby.

Spousta lidí dělá tu chybu, že si zaplatí virtuální prohlídku od nějaké firmy a pak na ni zapomenou nebo si ji dají odkazem někam do patičky stránky a návštěvníci ji poté ani nenajdou. Neznamená to nic jiného než vyhozené peníze oknem. To se Vám však s Google prohlídkami stát nemůže. Navíc se skvěle sdílí na sociálních sítích, můžete si projít interiér krok za krokem a navíc máte od Googlu garantovanou kvalitu, že dostanete po kvalitativní stránce vyhotovený produkt jako kdokoliv jiný.

V průměru 41 % těchto vyhledávání pak vede k návštěvě kamenné provozovny.

Google Street View přináší skvělou prezentaci Vašich prostor, které můžete využít pro Vaši reprezentaci v online marketingu, pro pronájmy místností, přilákání nových zákazníků, jako doplněk k Vaši fotogalerii, ukázání firemního zázemí a kultury nebo k rezervaci místností. Jako jediný v Česku Vám v rámci spolupráce vložím virtuální prohlídku přímo na Váš facebookový profil.

Zápisy s fotografiemi a virtuální prohlídkou mají dvakrát vyšší šanci zaujmout.

Vyhledávání Google

Firemní zápis na Googlu představuje nejviditelnější aktivum vašeho podniku. Vylepšete propagaci své firmy pomocí obsahu Street View.

Mapy Google

Vztyčte svoji vlajku. Až vás budou potenciální zákazníci hledat na Mapách Google, zajistěte jim skvělý zážitek od prvního okamžiku.

Vyhledávání hotelů

Nabídněte cestovatelům, kteří narazí na váš hotel ve Vyhledávání Google nebo na Mapách Google, prohlídku jeho interiéru.

Facebooková stránka

Buďte viděni na co nejvíce místech. Jako jediný v Česku Vám vložím virtuální prohlídku přímo na Váš firemní Facebook. Oslovíte tak spoustu dalších fanoušků.